Permanentná depilácia laserom

Popis: telo

Táto technológia je ideálnym riešením, ako sa natrvalo zbaviť nekonečných hodín strávených holením, , či bolestivým a nepohodlným vytrhávaním chĺpkov. Zákrok je neinvazívny a po ošetrení nie je potrebná žiadna rekonvalescencia, klient sa môže hneď po ošetrení vrátiť k bežným aktivitám.

 

Jediná metóda, ktorá spoľahlivo odstráni všetky chĺpky z vášho tela. Zostáva len krásne hladké telo, pripravené do plaviek.Popis: vlas1Anagénna fáza aktívneho rastu. Trvá aj niekoľko rokov. Väčšina chĺpkov (85%) sa nachádza v tejto fáze. Behom tohto obdobia má chĺpok nadbytok melanínu.


Popis: vlas2Katagénna kludová fáza rastu. Trvá asi dva týždne. Behom nej chĺpok prestáva rásť, ale ešte nevypadáva. V tejto fáze sa nachádza asi 3% chĺpkov.Popis: vlas3Telogénna konečná fáza rastu. Trvá asi 5 – 6 týždňov. Na jej konci chĺpok vypadáva a začína rásť nový.


S novou generáciou laserov už nie je ani opálená koža prekážkou. Opálenú kožu laser chráni, chĺpok efektívne odstráni. Laser efektívne a bezpečne pracuje na fototypoch I – VI.