Liposukcia ultrazvukom

 

Bezbolestná liposukcia - body reshaping

 

Prevratná novinka v oblasti modelovania postáv


Popis: body

Accent je moderný rádiofrekvenčný systém, ktorý sa využíva k následným procedúrám:
• odstráneniu tukových vrstiev
• redukcii celulitídy
• spevneniu a vypnutiu pokožky
• vyhladeniu vrások, jaziev a strií

Na rozdiel od klasickej liposukcie je odstránenie tuku bezbolestné, odpadá riziko nerovností a nie je nutná hospitalizácia a anestézia. Odstránenie tuku a celulitídy je možné vykonávať na všetkých partiách tela a po ošetrení nepotrebujete žiadnu dobu na rekonvalescenciu, môžete hneď pokračovať vo svojich pravidelných aktivitách. Ošetrenie je pohodlné, bezbolestné a trvá cca. 60 minút, podľa veľkosti ošetrovaného miesta. Všeobecne je odporúčané absolvovať 4 až 6 ošetrení v dvojtýždňových intervaloch.

 

Ako presne Accent funguje?

 

Prístroj Accent je moderný rádiofrekvenčný systém s unipolárnou hlavicou pre hĺbkovo riadenú RF penetráciu a bipolárnou hlavicou pre povrchovú riadenú RF penetráciu. Unipolárna hlavica umožňuje liečbu celulitídy a ostatné procedúry tvarovania problematických telesných partií?

 

Tukové zväzky pred ošetrením


Popis: a

Počas ošetrenia


Popis: b

Tukové zväzky po ošetrení


Popis: c


Accent RF unipolárna technológia zaisťuje riadené objemové zvýšenie teploty v tkanive do hĺbky 15 mm, dosahuje k tukovému tkanivu a redukuje celulitídu. Zahrievanie tkaniva v tejto hĺbke zlepšuje lokálny metabolizmus, podporuje hojenie porúch vlákien tkaniva, znižuje opuchy tkaniva podporovaním absorpcie a odvodnením zadržovaných tekutín a toxínov v lymfatickom systéme.

Popis: d

Bipolárna hlavica slúži k odstráneniu a vyhladeniu vrások a vypnutiu pokožky. Accent RF bipolárna hlavica zahrieva tkanivo do hĺbky 2-6 mm, v tkanive dôjde ku kontrakcii a multiplikácii kolagénových vlákien a zvýši sa krvná mikrocirkulácia a lymfatické odvedenie uviaznutých zbytkov tukov a toxínov.

Popis: e